Logo

CMS Mobile

CMS Mobile
Opis produktu
Funkcjonalności
Zdjęcia
Filmy
FAQ
Do pobrania

CMS Mobile to profesjonalna bezpłatna aplikacja kliencka przeznaczona do zdalnego dostępu do aplikacji serwerowych NetStation oraz NetHybrid HD. Aplikacja dostępna jest na systemy operacyjne iOS, Android oraz Windows Phone i przeznaczona jest do pracy na urządzeniach typu smartphone oraz tablet.

 

 

Dostęp do monitoringu z każdego miejsca na świecie

 

Dzięki aplikacji CMS Mobile masz dostęp do swoich serwerów monitoringu z każdego miejsca na świecie, bez żadnych ograniczeń.

Nielimitowana liczba podłączonych serwerów

 

CMS Mobile pozwala na jednoczesny monitoring dowolnej liczby serwerów, wszystkie Twoje lokacje w jednym miejscu, w odległości jednego dotknięcia palcem.

Lista serwerow
jakość obrazu

Doskonała jakość obrazu

 

CMS Mobile automatycznie dopasowuje jakość streamu do Twojego połączenia, obraz zawsze jest najwyższej jakości, nawet w jakości HD.

Sterowanie kamerą PTZ z poziomu smartfona

 

Aplikacja CMS Mobile pozwala również na sterowanie kamerami wyposażonymi w funkcję PTZ, przejrzyste menu ekranowe sprawia, że obsługa PTZ nigdy nie była łatwiejsza.

PTZ

kod QR

Dodawanie serwerów przy pomocy kodów QR

 

Dodawania serwerów do książki adresowej nigdy nie było łatwiejsze, wystarczyt wygenerować kod QR i przy pomocy narzędzia do importowania, odczytać go aby dodać wszystkie ustawienia danego serwera w kilka sekund bez żmudnego przepisywania.

Rozbudowane alarmy

 

Aplikacja CMS Mobile działa w tle i w tym czasie nie pobiera żadnych danych związanych z streamingiem wideo, możemy jednak ustawić dla każdego serwera i kamery konkretne alaramy, które w zdefiniowanej sytuacji powiadomią nas przy pomocy dźwięku lub wibracji.

Alarmy

 

 

Rozbudowana funkcjonalność oraz zoptymalizowany system transmisji danych zapewnia użytkownikowi szybki oraz niezawodny dostęp do serwerów bez względu na lokalizacje.

 

CMS Mobile może pracować „w tle” co pozwala na normalne użytkowanie smartphon’a oraz tabletu. Podczas pracy „w tle” aplikacja nie odbiera strumienia wideo a tylko informacje o alarmach. W przypadku wystąpienia zaprogramowanego zdarzenia użytkownik jest informowany o tym poprzez dźwięk lub wibracje oraz posiada możliwość błyskawicznego podglądu odpowiedniej kamery. Takie rozwiązanie zapewnia możliwość ciągłego monitorowania zdalnych serwerów bez blokowania urządzenia oraz zbędnego transferu danych. Opcja szybkiego eksportu/importu danych serwera za pomocą kodu QR ułatwia szybkie tworzenie książki adresowej serwerów bez konieczności przepisywania ręcznie danych.

Kluczowe funkcje:

  • Nielimitowana ilość połączonych serwerów
  • Do 64 kamer na jednym obrazie
  • Automatyczne przełączanie kamer na których wystąpił alarm.
  • Sterowanie PTZ
  • Sterowanie I/O
  • Cyfrowy Zoom
  • Zdalne archiwum wideo
  • Pełne wsparcie dla kamer HD

CMS Mobile Windows Phone:

 

Aktualne wersje
CMS Mobile dla Windows Phone 8 / 8.1

2.0.0.5

22-05-2015

Pobierz
CMS Mobile dla Android

5.2.15

16-02-2021

Pobierz
CMS Mobile dla iOS

2.41

25-09-2020

Pobierz
Dokumentacja
CMS Mobile Windows Phone - instrukcja użytkownika 26-11-2014  
CMS Mobile Android - instrukcja użytkownika 26-11-2014 PDF
CMS Mobile iOS - instrukcja użytkownika 26-11-2014 PDF